RTU notika Igaunijas dzeramā ūdens kvalitātei veltīta vieslekcija

2010. gada 14. aprīlī Rīgas Tehniskās universitātes Būvniecības fakultātes sēžu zālē norisinājās igauņu profesora Reina Muntera vieslekcija, kurā profesors stāstīja par Igaunijā izmantotajām tehnoloģijām dzeramā ūdens kvalitātes uzlabošanai. Lekcijas noslēgumā tika demonstrēta globālām ūdens problēmām veltīta ASV Hroniku grupas filma «Ūdens iet zudumā – laiks darboties».

Igauņu profesora vieslekcijas mērķis bija iepazīstināt nozares studentus, jaunos speciālistus, ūdensapgādes uzņēmumus un plašāku sabiedrību ar jaunākajiem ūdensapgādes tehnoloģiskajiem risinājumiem, piefiksēt aktuālākās tendences un problēmas, kā arī ieskicēt ūdenssaimniecības attīstības perspektīvas.

Vieslekciju organizēja RTU Inovāciju un tehnoloģiju pārneses centrs sadarbībā ar RTU Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes profesori Dainu Kalniņu.